SONY DSC

Disinfector (Hot-air Sterilizer) Incubator

Marka:

Model:

Disinfectors are used for sterilization with dry air and for warm up and drying operations between 50°C – 250°C. Most of them functions between 100-250 °C with sensitive range. Precision oscillations can go up to 10 / 15 °C in intervals until 100 °C.

Incubators are used for bacteriological studies in medicine and for incubations in medication and food laboratories. It has the second glass container in order to observe petri and similar samples.

Device Responsible Contacts

Other Devices

SONY DSC

Etüv (Kuru Hava Sterilizatörü) - İnkübatör

Marka: 

Model:

Etüvler, kuru hava ile sterilizasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesinde ve  50-250°C sıcaklık aralığında çok amaçlı ısıtma ve kurutma işlemlerinde kullanılır. Bir çoğunun hassas çalışma aralığı 100-250 °C arasındadır. 100 °C kadar olan aralıklarda hassasiyet salınımları marka, model ve ebada göre 10-15 °C ye kadar çıkabilir.

İnkübatörler, tıp laboratuarlarında bakteriyolojik çalışmalarda, ilaç ve gıda laboratuarlarında kuluçka ve inkübasyon amaçlı kullanıldığı gibi ortam / 80°C arasında değişik amaçlı sıcaklıkların temininde de kullanılabilir. Kapı açıldğında içerideki petri ve benzeri numuneleri gözlemlemek için ikinci bir cam kapı mevcuttur.

Cihazdan Sorumlu Kişiler

Diğer Cihazlar

Bize Ulaşın

Şu anda yanında değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

X